SYSTÉM GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE (SGHK)

Co je systém generálního a hlavního klíče? Jde o systém klíčů v podniku či organizaci, který umožňuje jinou míru přístupu povolaných osob do jednotlivých místností. Držitel generálního klíče tak má přístup do všech místností; ostatní uživatelé mají možnost přístupu třeba do své kanceláře a k vchodu budovy. Konkrétní design systému ale pokaždé závisí na Vás a my Vám rádi pomůžeme jej navrhnout tak, aby fungoval přesně podle Vašich představ. V oblasti SGHK nabízíme:

  • zaměření systému
  • návrh systému dle požadavku zákazníka
  • montáž systému
  • údržbu systému
  • rozšíření systému.

Systémy generálního a hlavního klíče mohou být (1) mechanické nebo (2) elektronické.

MECHANICKÉ SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE

Mechanické systémy generálního a hlavního klíče fungují na základě klasických klíčů. Nejsou tak závislé na tom, zda právě funguje elektrická energie, což představuje jejich hlavní výhodu oproti elektronickým systémům generálního a hlavního klíče. Na druhou stranu jsou oproti elektronickým systémům znevýhodněné tím, že v případě ztráty klíče je nutná výměna celého systému.

ELEKTRONICKÉ SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE

Elektronické systémy generálního a hlavního klíče se zbavují jedné z hlavních nevýhod systémů mechanických: při ztrátě klíče není nutné celý systém měnit od základů. Kromě toho ale elektronické systémy trumfují ty klasické i v jiných ohledech: jsou lehčí, mnohem praktičtější a variabilnější než svazky klíčů a jednotlivé průchody se díky nim navíc dají evidovat.

Elektronické – ovládané čipem 
        + nenosíte hrst klíčů
        + čipy jsou lehké
        + při ztrátě čipu nemůsíte měnit celý systém, stačí čip ze systému vymazat a přihlásit nový
        + pro jednotlivé osoby lze nastavit konkrétní dny a hodiny průchodu  dveřmi
        + paměť na 1000 průchodů (pamatgu je si ůdaje i po vyjmutí baterek
        + výdrž baterie cca 20000 průchodů
        + evidence průchodů v počítači
        + záloha na vzdáleném serveru

www.youtube.com/watch?v=K8VUijJ2IbY

 

Více informací Vám nabídneme v Naší prodejně.

 


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /data/web/virtuals/235061/virtual/www/domains/zamky-kojetin.eu/wp-includes/functions.php on line 4654