O nás

Ve společnosti VYKONA Utěkal s.r.o. v Kojetíně se už od roku 1990 pohybujeme v oblasti zámečnictví. Takřka třicet let zkušeností nám dalo široký přehled o oboru i spoustu znalostí, které dnes využíváme při naší každodenní práci pro klienty z Olomouckého, Jihomoravského i Zlínského kraje. V současnosti jim nabízíme kompletní zámečnický servis – od výroby všech typů klíčů, včetně těch automobilových, přes prodej zámků a bezpečnostního kování, až po montáže zámků, cylindrických vložek, zavíračů dveří a dalších. Je pro nás důležité najít pro své klienty přesně ten styl spolupráce, který jim bude dokonale vyhovovat, a věnovat pokaždé pečlivou pozornost všem jejich individuálním přáním a potřebám. Ať už se zastavíte v naší prodejně v Kojetíně, nebo si nás objednáte domů, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky a poradíme Vám s čímkoli, s čím si nebudete vědět rady.

A co konkrétně můžete v nabídce naší společnosti najít?

  • Stejně jako pro každé dobré zámečnictví je i pro nás centrální součástí naší nabídky výroba klíčů – ať už autoklíčů, nebo běžných bytových klíčů. V oblasti výroby klíčů zvládáme výrobu cylindrických, dozických, plechových i tvarových klíčů. Jsme smluvním partnerem a servisním místem značek EVVA, FAB, TOKOZ a WINKHAUS.
  • Věnujeme se i kompletní výrobě autoklíčů, která zahrnuje také klíče s imobilizérem nebo dálkovým ovládáním. Výrobu autoklíčů zvládáme z velké většiny na počkání, a kromě samotné výroby zajišťujeme také přihlašování klíčů nebo dálkového ovládání do řídící jednotky vozu, opravy dálkového ovládání nebo vystřelovací autoklíče.
  • V případě bytových zámků máme pro klienty připravenou kompletní nabídku zámečnických prací. Měníme a opravujeme zámky, instalujeme cylindrické vložky, opravujeme a seřizujeme dveře, instalujeme zavírače dveří nebo elektrické otvírače a mnoho dalšího.
  • Jako jednu z našich nejdůležitějších služeb nabízíme automatické i mechanické systémy generálního a hlavního klíče, které jsou ideální pro firmy, školy nebo další instituce, v nichž každý zaměstnanec potřebuje rozdílnou míru přístupu k jednotlivým místnostem.

Rádi za Vámi přijedeme takřka kamkoli po celém regionu, abychom Vám pomohli s rozbitým zámkem nebo ztracenými klíči, a uděláme maximum pro to, abyste od nás dostali rychlý servis ve vysoké kvalitě. Zavolejte nám a dejte nám vědět, jak byste si naši spolupráci představovali, nebo se nás vyptejte na všechno, co Vás ohledně zámečnických služeb zajímá! Budeme se na Vás těšit.

Provozní doba

Pondělí 8:00 – 12:00 13:00 -17:00
Úterý 8:00 – 12:00 13:00 -17:00
Středa 8:00 – 12:00 13:00 -17:00
Čtvrtek 8:00 – 12:00 13:00 -17:00
Pátek 8:00 – 12:00 13:00 -17:00
Sobota 9:00 – 11:00

Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /data/web/virtuals/235061/virtual/www/domains/zamky-kojetin.eu/wp-includes/functions.php on line 4654