Zkušenosti zámečnictví

Společnost VYKONA Utěkal s.r.o. vznikla v Kojetíně už v roce 1990. Naše zkušenosti tak dosahují bezmála třiceti let, během kterých jsme dostali možnost spolupracovat se stovkami klientů nejen přímo v Kojetíně, ale i v řadě dalších míst po celém Olomouckém, Zlínském, ale i Jihomoravském kraji. Zdaleka nejčastěji spolupracujeme s jednotlivci a soukromníky, spoustu zkušeností ale máme i s podniky nebo institucemi – řadě z nich jsme třeba navrhovali jejich vlastní systém generálního a hlavního klíče. Dělá nám velkou radost, že většina našich klientů nám na naši práci dává pozitivní ohlasy a v řadě případů se k nám vracejí s dalšími požadavky.

My děláme všechno pro to, abychom je nezklamali, a naopak se snažíme udržet krok s dobou a vyvíjet se stejně, jako se vyvíjí náš obor jako celek. Na místě jsme koneckonců nestáli nikdy, a ačkoli bylo zámečnictví po celou dobu ve středu naší pozornosti, během našich začátků se naše služby podstatně lišily od těch, které klientům poskytujeme dnes. Na oblast oprav dveří nebo montáží bezpečnostních prvků dveří jsme se například začali specializovat až kolem roku 1995. Jak se ukázalo, byla to dobrá sázka: zájem našich klientů od té doby stabilně rostl, takže jsme se už v roce 2012 mohli zcela osamostatnit ve výrobě klíčů. Téhož roku jsme otevřeli prodejnu, která nyní nabízí široký výběr zámečnického materiálu i řadu služeb, včetně kopírování klíčů nebo nouzového otevírání zámků. Děláme všechno pro to, aby se naše služby vyvíjely k lepšímu i nadále – ověřit si to koneckonců kdykoli můžete i Vy. Budeme se na Vás těšit!


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /data/web/virtuals/235061/virtual/www/domains/zamky-kojetin.eu/wp-includes/functions.php on line 4654