Čím se řídíme při práci

Jak by měla vypadat práce dobrého zámečníka? V zámečnictví VYKONA Utěkal s.r.o. to víme a každý den se podle toho řídíme. Ať už k nám přijedete jen pro kopii klíče, nebo si od nás necháte opravit zámek, namontovat bzučák nebo vyměnit dálkové ovládání k autu, poskytne Vám tým naší společnosti ucelený servis přesně podle Vašich představ. A co že je při naší práci nejdůležitější pro nás?

  1. Individuální přístup. Jsme relativně malá firma a můžeme si dovolit vyslechnout pečlivě všechny představy našich zákazníků, prokonzultovat s nimi jejich potřeby, a nakonec jim ušít služby na míru. Potřebujete navrhnout systém generálního klíče? Zařídit opravu dveří v bytovém domě? Nebo Vám nefunguje klíč od auta? Jsme tu pro Vás.
  2. Když si zabouchnete klíč v domě, ztratíte ten náhradní, nebo když Vám přestane fungovat odemykání auta, nemáte nejspíš náladu na dlouhé čekání na opravu. My se Vám umíme přizpůsobit – po domluvě k Vám kdykoli přijedeme i mimo provozní hodiny a navrátíme věci do pořádku.
  3. Vysoká kvalita. Zámečnictví se úspěšně věnujeme už od roku 1990, a tak máme důvod domnívat se, že svůj obor skutečně dobře známe. I díky tomu si můžete být jistí, že výsledek, který Vám dodáme, skutečně vydrží a bude perfektně fungovat.
  4. Široká nabídka. Ať už jde o služby, nebo o produkty, které nabízíme na prodejně v Kojetíně, vybere si u nás opravdu každý. Dáváme si záležet na tom, abychom pro své klienty měli připravenou co možná nejucelenější nabídku a mohli se spolehnout, že u nás v každé situaci najdou přesně to, co potřebují.

Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /data/web/virtuals/235061/virtual/www/domains/zamky-kojetin.eu/wp-includes/functions.php on line 4654