O nás

Ve společnosti VYKONA Utěkal s.r.o. v Kojetíně se už od roku 1990 pohybujeme v oblasti zámečnictví. Takřka třicet let zkušeností nám dalo široký přehled o oboru i spoustu znalostí, které dnes využíváme při naší každodenní práci pro klienty z Olomouckého, Jihomoravského i Zlínského kraje. V současnosti jim nabízíme kompletní zámečnický servis – od výroby všech typů klíčů, včetně těch automobilových, přes prodej zámků a bezpečnostního kování, až po montáže zámků, cylindrických vložek, zavíračů dveří a dalších. Je pro nás důležité najít pro své klienty přesně ten styl spolupráce, který jim bude dokonale vyhovovat, a věnovat pokaždé pečlivou pozornost všem jejich individuálním přáním a potřebám. Ať už se zastavíte v naší prodejně v Kojetíně, nebo si nás objednáte domů, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky a poradíme Vám s čímkoli, s čím si nebudete vědět rady.

A co konkrétně můžete v nabídce naší společnosti najít?

  • Stejně jako pro každé dobré zámečnictví je i pro nás centrální součástí naší nabídky výroba klíčů – ať už autoklíčů, nebo běžných bytových klíčů. V oblasti výroby klíčů zvládáme výrobu cylindrických, dozických, plechových i tvarových klíčů. Jsme smluvním partnerem a servisním místem značek EVVA, FAB, TOKOZ a WINKHAUS.
  • Věnujeme se i kompletní výrobě autoklíčů, která zahrnuje také klíče s imobilizérem nebo dálkovým ovládáním. Výrobu autoklíčů zvládáme z velké většiny na počkání, a kromě samotné výroby zajišťujeme také přihlašování klíčů nebo dálkového ovládání do řídící jednotky vozu, opravy dálkového ovládání nebo vystřelovací autoklíče.
  • V případě bytových zámků máme pro klienty připravenou kompletní nabídku zámečnických prací. Měníme a opravujeme zámky, instalujeme cylindrické vložky, opravujeme a seřizujeme dveře, instalujeme zavírače dveří nebo elektrické otvírače a mnoho dalšího.
  • Jako jednu z našich nejdůležitějších služeb nabízíme automatické i mechanické systémy generálního a hlavního klíče, které jsou ideální pro firmy, školy nebo další instituce, v nichž každý zaměstnanec potřebuje rozdílnou míru přístupu k jednotlivým místnostem.

Rádi za Vámi přijedeme takřka kamkoli po celém regionu, abychom Vám pomohli s rozbitým zámkem nebo ztracenými klíči, a uděláme maximum pro to, abyste od nás dostali rychlý servis ve vysoké kvalitě. Zavolejte nám a dejte nám vědět, jak byste si naši spolupráci představovali, nebo se nás vyptejte na všechno, co Vás ohledně zámečnických služeb zajímá! Budeme se na Vás těšit.

Provozní doba

Pondělí 8:00 – 12:00 14:00 -17:00
Úterý 8:00 – 12:00 14:00 -17:00
Středa 8:00 – 12:00 14:00 -17:00
Čtvrtek 8:00 – 12:00 14:00 -17:00
Pátek 8:00 – 12:00 14:00 -17:00
Sobota 9:00 – 11:00
Po předchozí telefonické domluvě jsme k dispozici i mimo uvedené provozní hodiny.
sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018